NELER YAPARIZ

SİZİN İÇİN VE MARKANIZ İÇİN

Marka Yönetimi ve Analizi

Marka yönetimi, bir markanın gelişimi ve başarıyı devam ettirmesindeki en önemli etken olmasıyla beraber, gerçekleştirilen çalışmalar ile sonuç odaklı yapılan işlerin tümüdür. Marka yönetiminde; marka kararları, marka stratejileri, marka kimliği, marka konumlandırması ve pazarlama kararları gereklilikler göz önünde bulundurularak belirlenen hedefler doğrultusunda çeşitli stratejiler hayata geçirilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor. Sosyal medya varlığı, bir markanın Facebook, Twitter, LinkedIn ve benzeri sosyal medya platformlarında aktif olmasını sağlıyor. Markanızın sosyal medyada bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde alım ve satım performansınız artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve halkla ilişkiler kısmını organize etmektir.

Reklam ve Tanıtım Filmleri

Günümüzde geniş halk kitleleri ihtiyaçlarını, beklentilerini, yaşam standartlarını tanıtımların etkisi altında gerçekleştirmektedir. Onlara göre yönlenmekte, onların kalite, sağlık, bilinç görülerini paylaşmaktadır. Doğru bir kampanya; ihtiyacın olmadığı bir toplumda bile, ihtiyacı oluşturur, ürün veya hizmetin alınmasını sağlayabilir.

Drone ile Hava Çekimleri

Yaptığımız işin ciddiyetini ve verimliliğin maksimum düzeyde olması gerektiğinin bilinciyle en son teknolojiyi ve en iyi ekipmanları kullanıyoruz. Katkıda bulunduğumuz projelerin havadan görüntünlenmesi fikriyle hava çekimleri konusunda Çalışmalarımızı yürüten, sorumluluk sahibi, dinamik ekibimizle hazırız.

Fotoğraf Çekimleri

Yaptığımız her işte en iyisini yansıtabilmek için üzerine ışık tutuyoruz. Aydınlattığımız herşeyi sizlerin en beğeneceği şekilde sunmayı hedefliyoruz. Fotoğrafçılık ile ilgili profesyonel hizmeti ile yapacağımız her işten keyif almanızı amaçlıyoruz.

Arayüz ve Grafik Tasarım

Görsel tasarım, bakmaktan çok daha fazlasıdır. Görsel tasarım markanıza bir yüz verir, duygusal bir bağlantı kurar ve fikirler ile fonksiyonların doğru iletişim kurmasını sağlar. Görsel tasarımcılarımız, iş ortamları hakkında geniş bir anlayışa sahiptir. Onların ana görevi, ihtiyaçlarınızı dinlemek ve yaratıcı çözümler bulmaktır. Görsel tasarım, çözümünüzün amacını ve anlamını net bir şekilde anlatan ajansdır.

Akıllı Uygulama Geliştirme

Teknolojinin gelişmesi ve buna bağlı olarak akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte, kurumsal şirketler için mobil uygulama ihtiyaçları da hızla artmıştır. Dijital çözümler ve web sitelerinin yanında artık mobil çözümler de her firmanın temel gereksinimi Ajans Trakia, iOS ve Android telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda çalışan native ve hybrid mobil uygulamaları geliştirmektedir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Güçlü ve hatırlanabilir bir marka, her zaman şirketlerin daha başarılı olmasına yardımcı olur. Bu nedenle etkili bir kurumsal kimliğin oluşturulması önemlidir. Bir kurumsal kimlik oluşturduğunuzda, marka değerlerinizi, işletmenizi tanıtmak için kullanılacak tüm görsel öğelere uygulanırsınız. Kurumsal kimlik, bir logodan daha fazlasıdır ve çeşitli pazarlama materyallerinden oluşur.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

iletişime geçin