Hakkımızda

AJANS TRAKIA HAKKINDA

2018 yılında kurulan Ajans Trakia planlama süresi 3 yıl olan keskin iş disiplinine sahip sanatsal bakışı benimsemiş bir reklam ajansıdır. Herşeyden önce “made with love” sevgi ile yapıldı politikasını benimseyen Ajans Trakia, sanatsal bakış açısını kurumsallık ve marka değerleri ile buluşturuyor. İşimizi gerçekten seviyor olarak yapışımız belki de başarımızın yegane sebebidir. Kendimizi sürekli geliştirme ve başarıya aç olmamız her geçen gün daha iyi olmak için araştırıp daha çok çalışmamıza sebep oluyor. Bu çalışmalar disiplin ve programlı çalışma ile birleştirdiğinde, kişiler ve kurumlar için bahane değil çözüm üretmeye başlıyoruz. Bahaneden uzak Fikir ve Sanat çalışmalarının Trakya merkezi olan Ajans Trakia olarak geniş ve tecrübeli bir ekip ile sizlere destek vermek, memnuniyet yaratarak, dostluğa dönüşecek iş birliklerinde bulunmayı umut ediyoruz.

Ajans Trakia, müşterilerine değer katmak, beklentilerini günün teknolojilerine uygun ve zamanında, istikrarlı bir biçimde yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Kreatif bir bakış açısı ile var olanı değil, hayal gücümüzü sanatla ve teknoloji ile birleştirip yeni bir bakış ile gün yüzüne çıkartmayı amaçlamıştır. Ajans Trakia olarak biz, önce işi, sonra hedef kitleyi düşünüp insana ve sektöre verdiğimiz değerle işimize olan saygıyla, dürüst, şeffaf, prensip sahibi ve disiplinli bir çalışma anlayışına sahibiz.

Birinci sınıf hizmet kalitesi ile profesyonel ama samimi, müşterilerimizle güvene dayalı ve uzun soluklu çalışma ortamı kurmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güveni sarsmamak ve iş etiğine saygı duymak adına müşterilerimize ait tüm bilgileri kesinlikle gizli tutmak en temel ilkelerimizdendir.

Ajans Trakia İyi bir takım çalışması ile üstesinden gelinemeyecek iş yoktur düşüncesi ile her birimimiz ile sektörleri yakından takip edip müşterilerimiz için en yararlı olanı ve hedef kitleye ulaşma noktasında, toplumsal ve bireysel bakışla gözlemlemeyi, insan psikolojisini iyi inceleyip duygu ve davranış, gelenek ve göreneklere saygılı, bu öğeleri bir potada ergitip sanatsal bir bakış ile projeler geliştirmeyi en temel ilke olarak benimsemiştir.

HEDEFLER

Günümüz teknolojisine uygun evrensel kalite standartlarında projeler üretip, sektörde üst sıralara gelmiş gerek ülke ekonomisine katkısı ile gerek sağlayacağı istihdam ile ve gerekse de sosyal sorumluluk projeleri ile insana ve insanlığa yararlı olmak en temel hedefidir.

Değişimin, hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en büyük ve başarılı bir şirket olmayı hedeflemiştir.

Ajans Trakia genç yenilikçi ve kreatif düşünebilen kadrosu ile itibarı yüksek, dünya konjonktüründe emekleriyle ülkesini onurlandıran uluslararası bazda hizmet verebilen topluma sadece görsel zenginlik değil duygusal hisler yaratabilen verdiği hizmetler sayesinde sorun çözücü ve dünya markası olmayı hedefleyen kişi ve kurumların, kurumsal iletişim süreçlerinde evrensel ve profesyonel standartlarla buluşturmaktır.

KİŞİSEL HAKLARIN KORUNMASI

Ajans trakia, müşterinin kendisine vermiş oldu reklam ürün geliştirme ve araştırma faaliyetlerini ve planlarını yansıtan rakamlar ve diğer bilgiler de dahil olmak üzere tüm yazılı ve sözlü bilgilerin gizli belgeler olduğunu ve tüm bilgileri, dokümanları, veri ve know how’ları daima gizli tutar ve bunun içinde gerekli tedbirleri alır. Rahmetli Nejat Eczacıbaşı’nın “Dünya’da know-how önemlidir, bizde ise know-who önemlidir “

Ajans Trakia olarak Reklam Denetleme Kurulu ve Reklam Uygulama esaslara olan saygımız, hedeflediği yolda ilerlemek ve iş etiğini korumak açısından kişisel hakların korunması noktasında hassasiyeti oldukça yüksektir.

İŞ ETİĞİ

Ajans Trakia, tanıtımda etik kuralların çözümlenmesi adına Uluslararası Reklam Uygulama Esaslarına ve Reklam Özdenetim Kurulu’nun da benimsediği, Uygulama Esaslarına saygılı, Rekabetin Korunması Kanunu, Tüketicinin Korunması Kanunu, Radyo Televizyon Yayınlarının Usul Ve Esasları hakkında Kanun, Medya Ölçümü Araştırma Sonuçlarının Ticari Tanıtım Ve İlanlarda Kullanılmasına Dair Tebliğ, Ticaret Ve Sanayi Odaları Hakkında Kanun ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumuna ait tüm kanunlar bağlılığı ve merkezinde duygu-psikoloji olarak gördüğü toplumu ahlaki değerler çerçevesinde doğru ve dürüst bir biçimde yönlendirmeyi benimsemiştir.

İNSAN KAYNAKLARI / KARİYER

Ajans Trakia, varoluş felsefesi ve insan odaklı bakış açısı ile çalışanlarının sorunlarında çözüm odaklı ve çalışma saatleri dışında da kaliteli yaşam sürdürmeli için gerekli alt yapıyı hazırlamıştır.

Temelde çalışanlara sayı olarak değil nitelik olarak bakan ajans trakia çalışanlarının gelişimi ve dünya standartlarına uyumu için gerekli oryantasyon eğitimlerini düzenleyip sosyal sorumluluk projeleri ile çalışanlarının var olan niteliklerini daha da geliştirme fırsatı sunmaktadır.